Іванівська ЗШ І-ІІ ступенів

У зв’язку з технічними проблемами сайт школи змінив адресу

Іванівської загальноосвітньої школи I-II ступенів Корецької районної ради Рівненської області

розташованої за адресою:

вул.Шкільна,3 село Іванівка Корецького району

Рівненської області

01.11.2018 р.

Оголошується

конкурс на заміщення

вакантної посади

кухаря

26 квіт. 2019
Зробимо своє село красивим!!!
"Чисте довкілля"
14 квіт. 2019
Минули зимові холоди, зійшов сніг – настав час прибрати землю, аби весняна зелень привітно усміхнулася кожному жителю села Іванівка.
Вже традиційно навесні кожного року в нашій школі проводиться весняна екологічна толока. Ось і цього весняного місяця з 08.04 по 12.04, всі дружно вийшли на трудовий десант, аби прибрати територію школи та територію в межах смуг вулиць.
22 бер. 2019
Всеукраїнський тиждень дитячого читання
З 18.03 по 22.03 в Іванівській ЗШ І-ІІ ст. проходив Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Учні із задоволенням розгадувати кросворди та вікторини, готували інформаційні повідомлення про найцікавіші книги, виготовляли креативні закладки.